VisaNet. Tīkls, kuram var uzticēties.

VisaNet ir globāls tīkls Visa centrā, kas savieno tehnoloģijas, infrastruktūru un inovācijas, lai nodrošinātu ātrus digitālos maksājumus ikvienam novatoriskā veidā.

VisaNet, tīkls, kuram pasaule uzticas

Visa ir viens no uzticamākajiem zīmoliem pasaulē. VisaNet, kas ir vairāk nekā uzticams karšu tīkls, apstrādā daudzus digitālo maksājumu veidus cilvēkiem visā pasaulē 24/7.

VisaNet tehnoloģija + inovācijas

Visa ir ieguldījusi produktos un pakalpojumos, kas vienkāršo un nodrošina maksājumus, mainot veidu, kā nauda pārvietojas starp personām, uzņēmumiem un valdībām.

Izaugsmes katalizators

Mūsu elastīgais tīkls palīdz valdībām, finanšu iestādēm, finanšu tehnologiem un novatoriem pielāgot maksājumu risinājumus, kas atbilst viņu unikālajām vajadzībām.

Cloud Connect

Visa Cloud Connect sniedz iespēju finanšu tehnologiem un klientiem, kuri vēlas modernizēt savas platformas, droši izveidot savienojumu ar VisaNet, izmantojot mākoņa infrastruktūru.

Viedāks ar MI

VisaNet +AI ir pakalpojumu komplekts, kas palīdz apstrādāt maksājumus dīkstāves brīžos, nodrošina ātrāku maksājumu pieredzi un optimizē kases operācijas.

Vadošais digitālo maksājumu pasaulē

VisaNet virza mūsu redzējumu uzlabot ikvienas personas dzīvi, visur izmantojot uzticamus un drošus maksājumus un drošu piekļuvi globālajai ekonomikai.