Iespēju atvēršana ikvienam

Mēs esam elektronisko norēķinu uzņēmums, kas cenšas likvidēt robežas un sasaistīt vairāk cilvēku ar globālo ekonomiku. Uzlabot dzīvi ikvienam, jo tas ir labākais veids, kā maksāt un saņemt atpakaļ.

Inovācijas, kas radītas, lai palīdzētu ikvienam

Inovācija ir mūsu DNS, tā ir pamats mūsu uzņēmējdarbībai un kodols visam, ko mēs darām.

Visa palīdz darboties globālajai ekonomikai

Mēs sasaistām uzņēmumus, bankas un valdības vairāk nekā 200 valstīs un teritorijās visā pasaulē.

4.2 B

Visa kartes vieno cilvēkus visā pasaulē¹

~15 K

Finanšu iestādes²

269 B

Maksājumu darījumi³

100 M+

Tirdzniecības vietas visā pasaulē⁴

Darījumu transformācija

Mēs redzam milzīgas izaugsmes iespējas norēķinu pasaulē un paātrinām mūsu centienus pārveidot 18 triljonu dolāru lielus patērētāju tēriņus no skaidras naudas un čekiem uz elektroniskajiem norēķiniem.

Iespēju radīšana

Tīkla pieeja mūsu tīklam rada iespējas nodrošināt digitālos maksājumus patērētājiem, uzņēmumiem un valdībām visā pasaulē, nodrošinot maksājumus starp: personām; uzņēmumiem un klientiem; uzņēmumiem; un valsti un patērētājiem.

Atbalsts jūsu uzņēmējdarbībai

Maksājumu veidi turpina attīstīties. Tieši tāpat, kā jūsu uzņēmuma vajadzības. Tieši tāpēc Visa piedāvā klientiem pakalpojumu kopumu, kas ietver visu — no krāpniecības apkarošanas un drošības līdz datu produktiem, konsultācijām un analīzei.


Maksājumu tehnoloģiju pionieri

Mūsu ceļš aizsākās 1958. gadā, kad Bank of America sāka izplatīt pirmo patērētāju kredītkaršu programmu ASV. Mēs paplašinājāmies starptautiskā mērogā 1974. gadā un ieviesām debetkarti 1975. gadā. 2007. gadā reģionālie uzņēmumi visā pasaulē tika apvienoti, lai izveidotu Visa Inc., un 2008. gadā uzņēmums kotējās biržā ar vienu no lielākajiem sākotnējiem publiskajiem piedāvājumiem vēsturē. Šodien mēs darbojamies vairāk nekā 200 valstīs un teritorijās ar produktiem un pakalpojumiem, kas pieejami kartēs, klēpjdatoros, planšetdatoros un mobilajās ierīcēs un daudz kur citur. Mēs turpinām attīstīties, taču mūsu mērķis joprojām paliek tas pats – sniegt atblastu ikvienam, esot labākajam norēķinu veikšanas un saņemšanas veidam.

BankAmericard

1958

Bank of America laiž klajā BankAmericard, pirmo karti ar “atjaunojama kredīta” funkciju

Tiek dibināta Visa

1976

BankAmericard kļūst par Visa, kas ir nosaukums, kas izklausās vienādi visās valodās

Iepazīstieties ar Visa Inc.

2007

Visa izveido globālu korporāciju, kamēr Visa Europe joprojām pieder tās dalībniekiem

Visa’s Lynne Biggar, Kelly Tullier, & a group of 10+ year employees joined by NYSE President Stacey Cunning to celebrate Visa’s 60 years of existence.